Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Cicero #47455 üzenetére

    ...sőt azért is, ha megtehetnéd, de nem segíted a busz öbölből való elindulását :K viszont ahogy látom egyikkel sem foglalkozik az autósok nagyja

    hétfői eset: M5-ön jöttem este 6körül kecskemét felé, beálltam kényelmes 130as tempóra, alapjáraton jobbra tartok... előttem 4 kamion minimális követési távolsággal, belső üres, messze nincs senki, bemegyek a belsőbe, sorban megyek el a kamionok mellett, elgondolkozok-elbambulok kicsit, belenézek a tükörbe, s*ggemben egy merci és már villog is, amikor az utolsó kamion mellett haladnék el... :U szidtam egy sort, hogy mégis hova a jó anyjába tudnék épp menni? 2 kamion közé a kb 10 méteres lukba? nyomtam azért egy gázt, hogy hamarabb takarodhasson, soroltam ki a kamion elé, mire látom, hogy a dagadt paraszt még kalimpál is... (enciklopédiában szerintem az ő képe van a "törtető mercis dagadék" meghatározásnál :D )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák