Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz bitpork #36674 üzenetére

    Tisztára bolondok amúgy tényleg az emberek.

    De irigyellek a nyaraló miatt. Nagy vágyam venni lent egyet majd egyszer. :K

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

  • Elemental

    addikt

    válasz bitpork #36674 üzenetére

    Szerintem ez hozzáállás, és talán pillanatnyi hangulat kérdése. Nem látom azt türelmetlennek, aki gyorsabban megy nálam a pályán. Gps szerint 135-re állítom be a tempomatot. Ha látom a tükörben, hogy valaki gyorsabban megy mint én, akkor nem kezdek előzésbe, amikor pedig több autót előzök és van annyi helyem akkor elengedem a gyorsabban haladót. Volt olyan is, hogy kamiont előztem, közben utolért egy motoros, láttam, mit szeretne, kicsit ráközelítettem a kamionra, ő meg elment a balomon. Nem éreztem vészesnek a szitut. A pályán sokkal többet kell használni a tükröt.
    Ellenben ha valaki nem enged el ha van helye, vagy láthatóan gyorsabban megyek a belső sávban, de csak bejön elém, akkor igenis bosszús leszek.

    Ami engem zavar, az a városban a tolakodás. Láthatóan nincs esélye az előzésre, pl záróvonal miatt, vagy párhuzamos közlekedésben nem fér el, és ilyenkor rámjön kb 2 méterre, és kitolja a gépet balra, megközelítve a záróvonalat. Na ilyenkor szoktam én is ráállni a záróvonalra :)
    Meg, ha már felhoztam, egyszerűen nem lehet biztonságosan és haladósan menni párhuzamos közlekedésben. Ha megtartom a követési távolságot, csak az nem jön be, aki nem akar. De elég csak 1 autónyi helyet hagyni, már vágódnak be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák