Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Lauda #36037 üzenetére

    c20let - 200ló? :D itthon is körbe lehetne nézni, hány kocsiban van nagyobb blokk, mint a forgalmiban

    tegnap zebránál állunk, csordogálunk előre... előttünk swift már a zebrán túl, kanyarodna balra, de jönnek szemből... mi még zebra előtt várunk, jobbról érkezik 2 biciklis hülyegyerek, egyik hóna alatt monitort fog, engedjük előre, takarodjanak át persze szabálytalanul... szemből szerencsére valami könnyebb lábú bmw-s érkezett és megállt nekik kényelmesen... ha valami nagyobb gép áll előttünk és nem látszódnak tőle a kölkök, simán elverhette volna őket a bmw-s, ha figyelmetlenebb-gyorsabb

    tilos-veszélyes zebrán áttekerni (főleg, ha lámpa sincs, ami megállítaná a forgalmat) mégse hallottam még olyat, hogy bárkit emiatt megbüntettek volna :U

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Gépötty

    senior tag

    válasz Lauda #36037 üzenetére

    A rendőrt négyszer tekertem vissza, epic ahogy elbánik azzal a szerencsétlen táblával :D
    A "pöcsköszörű" Corsa meg Grande Puntoval rokon, úgy már nem is tűnik olyan kicsinek. Ha meg még hozzáadod azt is, hogy nehezebb, mint az én (megjelenésekor) középkategóriás autóm, amiben szintén kétliteres motor van, de gyárilag volt 2,5 V6-tal és kétliteres turbóval is, már nem is tűnik olyan pöcsköszörűnek.
    Ráadásul nem is a műszaki tartalomba kötöttek bele, hanem az adóelkerülésbe. Persze ez valamilyen szinten érthető abban az országban, ahol ez szabályosan közlekedhet :D

    Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

Új hozzászólás Aktív témák