Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz dragonfx #3336 üzenetére

    A motorba nem kívánok belenyúlni, mivel jobbára városon belül használom a gépet, bőven elég az a 116 paci is, ami most lakik a négy hengerben :)

    A külső az más tészta - tervbe van véve a teljes újrafényezés, valamint a lámpákat is ki kívánom cserélni, ahogy azt már beszélgettük, mert az AE nekem is bejön :B

    Lökős csere lesz, valami szebb darabra, de még nem konkrét, hogy melyik stílus mellett döntök - valószínűleg valami visszafogottabb darab lesz ( de nem a gyári ) :B

    Ezen kívül a B oszlop díszítésével kívánok majd foglalkozni, mert a mostani műanyag érdekesen néz ki, gőzöm sincs mitől olyan, amilyen :F

    A belsőnél vacillálok, mert időnként simán el tudom képzelni magam a coupe combtámasz állítós ülésében ( bőr belsőre nem vágyom, nem tetszett amikor próbáltam - nyáron rendesen ragad benne az ember ), nem hiszem, hogy gond lenne belerakni a gépbe :)

    Konkrét ütemterv nincsen, de ezeknek a jövő év során a végére fogok járni :)

    A többieknek: a bömbit nem azért pörgeti a hülyegyerek induláskor, mert tuskó, hanem mert az első két fokozat meglehetősen rövid - legalábbis a 318i-mben...

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

  • bolondember

    MODERÁTOR

    válasz dragonfx #3336 üzenetére

    ""Hidd el, nagyon sajnálom, h egy márkát az ilyen farkak miatt ítélik meg"---öszintén ki kényszerít hogy te is ebbe a körbe tartozz és ez alapján ítélj meg egy márkát??..senki!!!..-emberi primitívség ha te is így gondolkozkodsz, azért mert a nagytöbbségnek előítéletes berögzédései vannak." - ez b+ nem előítélet, ez a kurva tapasztalat...

    amikor látom, h a helyi menő csávó itt a Móricz környékén folyton TILOSBAN áll, vészvillogóval; amikor ugyanez a csávó rám akar ijeszteni és rámtolat; amikor a másik bömbis köcsögözik; amikor a bömbis a Váci úton karambolozik gyorshajtva; amikor a bömbis leszorít, levillog; elbambul a 7-sel és majdnem lerövidíti az autóm egy csomagtartónyival, és még sorolhatnám.
    Arányaiban télleg velük van a legtöbb negatív tapasznyalatom - vagy ugyanazzal a 10 marhával futok össze mindig.

    És ne védd a muindér becsületét, Te sem vagy jobb a Deákné vásznánál!

    Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

  • SaNyEe

    aktív tag

    válasz dragonfx #3336 üzenetére

    Aztán miért ne lehetne lassan vezetni? Na nem úgy hogy megkapod 5 percre, hogy nézd meg hogyan megy, hanem foly. használat mellett. az egy dolog, hogy hamarabb eléri az 50-et, de nem feltétlen kell azt tovább nyomni...
    ki/mi ingerel az úton?

    -- end of transmission --

Új hozzászólás Aktív témák