Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kevo

    tag

    válasz frame>24 #16002 üzenetére

    Az hsz napján nyilván azon a "szűk réteg" (remélem tényleg oly kevesen vannak) képviselőitől lettem ideges, akik úgy cikáznak kanyarokon át a saját sávomban is szemből, hogy a figyelmemnek és a reakcióidőmnek nem sok hatása van, ha el találják rontani az ívet - az ilyeneket mi, normális motorosok is utáljuk, ad 1: mert mindenkire veszélyesek, ad 2: mert mindíg az ilyen negatív példa alapján ítélik mem a motoros társadalmat.
    Lehet kanyarvadászkodni, de amondó vagyok, lehet azt a saját sávban, ésszel is csináli, csak ahhoz tudni kell motorozni és itt kezdődik a probléma: megveszik kezdésnek az 1000-es sportmotort, rutin nulla, ész szintén és ez veszélyes páros. Amikor olyan motorost látok, aki komoly sportgéppel rövidnadrágban és tangapapucsban motorozik legszívesebben ott helyben lerángatnám a motorjáról és felpofoznám. Az a baj, hogy a motorozás sokak számára nem életstílus, hanem menőzés. Aki pusztán kivagyiságból vesz motort, az nem is igazi motoros és elhihetitek, 99%-ban ők azok az őrültek, akik miatt ilyen negatív kép alakult ki a motorosokról és azért tűnik úgy, mint ha csak ilyenek lennének az utakon, mert a többi, normális motoros közlekedik és ez nem kirívó az autósok számára sem.

    Mr X: miért is? Kérdezd meg a motorosokat, hogy melyik autósoktól tartanak a legjobban, soroljanak pár márkát és mondjanak néhány jellemzést: ezek a típusok tuti benne lesznek, ők többnyire a versenyzők, akik idegbajt kapnak, ha leelőzik őket (tapsztalat, mentem már pár ezer km-t), néhány másik rettegett "egyed": tuning golfosok, régi autó 100 matricával okos felirattal, stb. Lehetne sorolni. Szóval, miért nem lehet őket is beskatujázni? Többségük sajnos azt kell mondjam rászolgált :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák