Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Criton

    veterán

    válasz Supr@ #30 üzenetére

    Hi !

    Az elmúlt napokban nekem is voltak gondjaim géppel. Most nem igazán tudtam végig olvasni az itt lévő témát, hogy neked mivolt a baj, csak láttom, hogy neked is Chieftec tápod van. Nos egy ideig én meggyőződésem volt, hogy a gépemnek volt baja, tápnak miért lenne ? Ma lenne 1 hetes és 4 napos. Nos igen, meguntam hogy az én gépem is sokat marháskodik. És lám szervizbe mit mondtak, az újabb fajta Chieftec 410W os tápok is szériahibásak akárcsak elődjük. Persze ez nem azt jelenti, hogy a te géped azért szarozik mert a táp hibás, lehet van akkora mázlid, hogy nem hibásat kaptál ki. Persze ez a jelenség nem garis - mert arról nem üzlet tehet ha szérihibás tápokat küldött neki a gyártó. Kicserélni meg sajna nem cserélték - vennem kellett egy újat :O . A chieftec nemrossz gyártó, de a 410W os tápjaikat nagyon elreontották :( Szval szerintem nézesd meg valakivel a tápod . Sajnos nekem az új tápra ráment 20.000 ft om. De jobban érzem most magam, mert nem akarom, hogy egy szériahibás táp hazavágja véletlen a gépem.

    Szval sok sikert !

Új hozzászólás Aktív témák