Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz vans? #90444 üzenetére

    Csak kiváncsiságból, de miért gondolja (majdnem) mindenki, hogy be fognak szakadni a lakásárak?
    Semmi trollkodás, de szerintem idén maximum stagnálni fog, aztán ha elkezd csökkeni az infláció amitől utána az állampapírok kamata is és ezáltal javul a hitelfelvételi lehetőség, akkor szép lassan visszatér a nép a "biztos befektetéshez"
    Ez kb olyan mint hogy sokan a tőzsde beszakadását is várják, de én is azokkal értek egyet akik azt mondják hogy ingadozás még lehet, de aki hosszabbb távban gondolkodik annak ideje felszállni a hajóra, mert nélküle is el fog indulni...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Stanlee

    őstag

    válasz vans? #90444 üzenetére

    Szerintem mar korabban is irtuk, ha az a cel, hogy ugyanott vegyetek egy masik ingatlant, akkor a legegyszerubb, ha megtartjatok a mostanit es majd csak akkor adjatok el, amikor aktualissa valik a masik ingatlan megvasarlasa.

    Elottem irta valaki, honnan gondolod, hogy innen mar csak csokkennek az ingatlan arak? Lehet, hogy csak stagnalni fognak, realerteken lesz valtozas, nominalisan meg szinte semmi. Egyikonk se latja elore a piaci mozgasokat.

    Az most igaz, hogy egy PMAP vagy DKJ tobbet hoz, mint berbeadni.

    Szerintem dontsetek el, hogy hol kepzelitek el az eletetek, ha nem tudjatok pontosan, hol tervezitek a jovotoket, ugy eleg nehez penzugyileg is tervezni. Ha kulfold es talan egyszer majd visszajonnetek, akkor adjatok el, rakjatok a penzt PMAP-ba, vagy akar rogton valtsatok at euroba es utana PEMAK.

    Es persze az sem segit, hogy nem tudod elviselni, ha valami minuszba megy. En orulok annak, hogy sok olyan beallitottsagu ember van, mint te, aki biztos, nominalisan csokkenni nem tudo dolgokban tartja a penzet, amit az inflacio lathatatlanul felzabal.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák