Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolly

    veterán

    válasz emvy #20168 üzenetére

    Robotot és a kezelt számlát ne kavarjuk :) két történet ami kiegészíti egymást... Trend kereskedők ha nincs trend nem tudnak hozamot csinálni (akkor bizonyos elven működő robotok tudnak :) ), míg mikor trend van akkor más elven működő robotok tudnak hozamot elérni... Illetve természetesen a trend kereskedők.

    Kezelt számlánál:
    - ha bukás van akkor addig a bróker / trader nem kap hozam után jutalékot amíg nem nyerték vissza az elbukott összeget (tőke emelés minden hónap 1-én van)

    Robot számla:
    - a robot beállítását / tesztelését én mint ügyfél végzem így itt én vállalok rizikót... (jelenleg 1000 USD-re van tesztelve a beállításom az elmúlt két évben a 20 robot - havi bontásban - 500 USD-nél többet nem darált be miközben a tesztek alapján kb 8-9 havonta dupláz

    Turbo számla:
    - a kettő kombinálása ingyenes átvezetésekkel

    Illetve információim szerint pár új termék is indul hamarosan. Lesz kockázatosabb és magasabb hozam elvásárú termék is (ezt mondjuk nem tudom még elképzelni) illetve lesz kisebb kockázatú termék is).

    [#20169]: kapcsolat menü? + a bróker cég oldalára több link is van az oldalon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák