Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paxker315

    addikt

    válasz PredatorZoli #102097 üzenetére

    Ez esetleg kolléga plus / exkluzív csomagot takar? Furcsa módon véletlenül említettem az ügyintézonek a nyesz-t, de nagyon gyorsan témát váltott. Ez ilyen. Hosszabb távon muszáj lesz attervezni a jövőt, mert ha mostani munkáltatónal maradok, sanszos fele annyi lesz kb a nettóm, mint most, tehát már van egy elképzelés, csak borzasztó félek a megvalósítástol. Úgymond 29 voltam mikor első munkahelyhez jutottam és meg tudtam tartani (vagyis még egyetemről kikerulve friss vegzettkent, de az négy hónap múlva véget is ért aztán 3 évig nappalis PhD voltam, majd 21 vége óta van munkaviszony. Csak sajnos lehet hogy két év múlva már csak mint egyetemi tanár tudnék szerződést kötni így nem tartom fixnek hogy maradok)

    Így is van néha megbanas, hogy húszas években fogalmam sem volt mihez kezdek, most (31.5) kB kapunyitasi pánik, időszakos komoly pszichés visszaesésekkel, a gondolat, hogy felnőtt lettem, egyelőre még nem tudtam megbaratkozni vele.

    Sajnos az autizmus spektrumra kB semmi kedvezmény nem jár, egyetemi tanár bérezés nem olyan baráti, és elég rapidan epulok le fizikailag az elmúlt 6 évben, de ez már egyéni probléma :K próbálok addig agresszív maradni az élettervekkel amíg lehet :B

    [ Szerkesztve ]

    https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Új hozzászólás Aktív témák