Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz oriic #3707 üzenetére

    3:53 fantasztikus libabőr. Hát karikába hugyozok a gyönyörtől. Ez valami fantasztikus. :)) :C
    A menüzene a végén... my god, annak idején sokszor dirent nem indítottam el a mentésemet, csak hogy hallgathassam a menüzenét. A gyerekkorom... :B

    Milyen szomorú, hogy ez egy létező remake intrója is lehetne, de a rohadék Konami mindent tönkretett. :(((

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

  • james001

    veterán

    válasz oriic #3707 üzenetére

    Konami úgyis letörli ;]
    De amúgy nem rossz. A zenétől én is libabőrös vagyok mindig mikor meghallom. De ettől meg főleg: [link] :) 1:13 Brrrrrrrr :D :D

    [ Szerkesztve ]

    "The stars have died and the heavens go up in flames"

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz oriic #3707 üzenetére

    Sziasztok!

    Csak most tévedtem be a topikba! És bár 4 hónapja kiraktad, de csak most és itt értesültem erről.
    OMG!

    Vártam még a dokkba a beúszós részt a csajszi hangjával, de az már nem volt pedig mennyire néztem volna tovább. Amikor az európai verzió még nem jelent meg, nekem megvolt japánul, naná csippelt PS és írt lemezen, hogy másképp :D és már odáig fajult a helyzet, mikor nagyon sokadszorra is elakadtam, hogy elmentem japán szótárt keresni, csak hogy végre tovább jussak. Persze nem volt sehol és jó 1 hónapra rá kijött végre angolul is és "csak" annyit kellett volna csinálnom, hogy végig hallgatom a rádióbeszélgetést, hogy kinyíljon az ajtó és kijussak a hóba, biztos tudjátok...

    Szóval, nem is tudom, hányszor kezdtem újra, hogy valahol nem vettem észre valamit, ezért aztán nekem minden másodperc ebből egy katarzis volt újra látni így.
    Olyan dolgokat csináltam meg, amire szerintem Kojima is bután nézett volna. Azt hittem az egyik őrt élve kell elráncigálni a level 2 ajtóhoz (hogy végre tovább jussak), ezért amikor mindig magához tért, akkor húztam, vontam egy darabig majd újra elájult és amikor magához tért, akkor úgy elkapni, hogy ne vegyen észre és ezt lentről, ahol a tankok álltak a lépcsőn fel a felső szintre kamerát kikerülve, és annak végéig, ez kb majd 8-10 elkapás és huzigálás volt, de mire megtudtam azt csinálni, hogy addig elvigyem oda, hogy az ájulásból magához térve úgy elkapni, hogy ne vegyen észre, na az szép volt.
    De sikerült és nem történt semmi! :DDD
    -------------

    Most újra látni ezt 4K-ban ilyen grafikával, fantasztikus volt! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák