Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz CocooN-z #254 üzenetére

    Na és akkor el kell, hogy keserítselek. Nem vitted még végig! Mivel nem tudod, mi lesz Paz-al. És a GZ pont úgy kezdődik, hogy túlélte a zühanást a helikopterből. Szóval, nem EZ az utolsó Boss!
    Hanem, ki kell fejleszteni a saját Metal Gear Zeke-t, és utána unlockolódik az utolsó bossfight, és ha legyőzted akkor az utolsó cutscene.
    Én mikor megtudtam azt hittem szétbsz az ideg :D
    Kell nyomni a mellékküldetéseket tovább, míg Zadornov meg nem szökik. Akkor unlockolódik egy Zadornov Search Mission. Ha elfogtad, nyomod tovább a melléküldetéseket, és lesz összesen hat Zadornov Search Mission. Ja és várj, mert a Zadarov-os küldetésekhez az Intel részleg 40-es szintű kell, hogy legyen. Addig meg se szökik! Na szóval miután elfogtad 6szor Zadarovot, utána meg kell szerezni a saját Metal Gear Zeke-hez a Railgun-t. ÉS! Teljesre fejleszteni a Zeke-t. Azt úgy tudod megcsinálni, hogy minden Bossfigh-ot minden nehézségi szinten lenyomsz (nagyon-nagyon sokszor!). És gyüjtögeted ezeket a "kazettákat míg a saját Zekéd 100%-os nem lesz. És ebben az a legszebb, hogy teljesen random dobálja a bossfightok végén ezeket a "kazettákat". Szóval nem elég vagy 1000-szer leölni a bossokat, szerencse is kell, hogy olyat dobjon amire szükséged is van. :D

    Annyit fűznék még hozzá, hogy kb 6héten keresztül öltem a bossokat és feladtam. Lehet én csináltam valamit rosszul, de idegileg kikészített. És olyan rég akartam már azt valakinek írni! Ezt: Dehogy vitted még végig! ;] ;]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák