Aktív témák

  • Gomba

    senior tag

    Tudom, hogy sok ilyen téma van, de nem akarom ''szétoffolni őket'' :DD

    Tehát adott a két monitor, ki melyiket ajánlja?
    Kezdetben hajlottam az LG felé, mert jó a dizájnja, meg jókat írnak róla minenhol.
    Aztán megláttam a Samsungot, és nagyon megtetszett.
    Főleg a vékony kávája!

    Tehát kedves minenki kérem a hozzászólásokat! :)) :)) :))

    Ép hardverben ép szoftver

  • addikt

    válasz Gomba #1 üzenetére

    Az LG-t nem ismerem, de a Samsungot nyugodt szívvel tudom ajánlani, én kedden vettem.
    Amúgy meg láttam, hogy valamelyik topicban írtad, hogy tudsz 172x-et 118 ezerért. Ez bruttó?? Mert kedden vettem 133k-ért és még azt hittem marha jól jártam vele. Bazz, ha elöbb szólsz, most van 15ezrem...:( Hol???

    [Szerkesztve]

    ''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

  • Naras

    őstag

    Nekem személy szerint az LG felé húz a szívem... Persze ez szbjektív vélemény, de szerintem a design-ja veri az összes többit, amit eddíg láttam. jó jó a samsung, de nekem akkor is az LG a nyerő
    Nem tudom, hogy pontosan milyen a belseje, de nekem egy 1710S -es van, és ha mondjuk ennek a továbbfejlesztése (ami elképzelhető), akkor tudom ajánlani. elég jó képe van, és ráadásul a 1720p DVi-os is, úgyhogy csak mégjobb lehet...
    Én azt tudom ajánlani, hogy menj be egy boltba, ahol mind a kettőt árulják, rakatsd ki a kettőt egymás mellé és hasonlítsd össze őket. Ha nincs nagy különbség, ami döntő lehetne, akkor pedig nyilván azt vedd meg, amelyik neked jobban tetszik.
    Fontos, hogy a minőségüket és tulajdonságaikat nézd meg mielőtt döntesz, mert ez nagyon lényeges egy TFT vásárlásakor...
    Amúgy hol lehet kapni 1720ast? És mennyibe kerül, mert anno még én is néztem, csakhát nem volt még az országban sem, nemhogy Sulinetben...:(

    Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

Aktív témák