Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabokarlo

    tag

    válasz Szten Márs #6576 üzenetére

    Hát én válaszolgathatok, de csak max azt tudom visszaadni válaszként, amiket olvasgattam meg leszűrtem a hozzászólásokból, sajnos még gépem sem volt sosem, szóval nem mérvadó a szavam. Viszont már 1-2 hónapja gondolkozok, hogy milyen gépet is vegyek és sokat segít ez a fórum, viszont pénzem attól még nem lesz több. De úgy gondoltam, hogy megpróbálom a legjobb árfolyamon elcsípni a kiszemelt gépeket, még ha kell rá pár hónapot is várnom.
    Szóval valószínűleg egy 60ezer alatt kompaktot fogok venni, amin meg tudom tanulni a fotózás rejtelmeit, aztán ha lesz úgy pénzem és megtetszik a fotózás akkor veszek egy komolyabb tükörreflexeset (pl. D80 szintűt), teszteket olvasgatva arra jutottam, hogy belépőszintű gépeknek is jó a képminősége, de úgy érzem, hogy fontos szolgáltatásokat hagytak ki, amelyek elkélnek egy ilyen gépbe és ha már kifizet az ember 120-130 ezret egy belépőszintűre akkor megér még hozzárakni pár tízezret. Bár tudom, ha így nézzük a végén az 1 milliós gépnél is ki lehet kötni :-D
    A kompakttal való kezdés talán azért is praktikusabb számomra, mert később akárhová el tudom vinni magammal, amikor a tükörreflexeset otthon kéne hagynom.

Új hozzászólás Aktív témák