Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz makoss #52014 üzenetére

    Csatlakozom a többekhez, sokkal jobb gép az FZ200, mint az FZ72. 80 ezer körül pénzkidobás az utóbbi. Persze a 100 sem kevés pénz, de gyakorlatilag az FZ200 az első nagyzúmos brigde gép, amit érdemes megvenni. Sokoldalú masina, remek optikával és EVF-fel, nagyon jó videós képességekekkel, sok manuális beállítással, mikrofon bemenettel, brutál erős stabival, és kitartó akksival, stb, stb...

    Ami a képeket illetni: Persze, hogy nem mérhető egy jóval nagyobb szenzoros tükrös, vagy MILC géphez, vagy akár egy csúcskompakthoz, de ISO400-ig, 800-ig egész értékelhető képeket lehet vele lőni. És a 25-600mm, konstans f/2.8-as optika sokat segít, hogy ne kelljen ezek fölé menned.. Ha megveszed, a zajszűrést vedd le mínusz 2-re, esetleg az élességre adj rá plusz 1-et. Talán így lehet a legjobb jépegeket "kidobatni" vele. De fotózhatsz RAW-ban is, az mégjobb.

    Párszáz képet találhatsz itt is: [link] A legutóbbi 6 galéria már FZ200-zal készült. Valamint pár kivétellel ezeket is ezzel lőttem: [link]

    Videóból meg ezt tudom mutatni: [link] Kézből felvett, színben módosítatlan snittek, csak vágtam őket. A youtube elég rendesen beletömörít, de azért látszik, hogy milyen.

    Akkuból meg nemrég rendeltem egy ilyet: [link] Kemény 4 ezer forint volt, és kb. másfélszer annyit bír, mint a gyári, pedig az is nagyon pöpec. Ezzel a két akksival kis túlzással egész nap folyamatosan fényképezhetsz, videózhatsz. :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

Új hozzászólás Aktív témák