Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fanyűvő

    csendes tag

    Sziasztok,
    röviden az lenne a kérdésem, hogy szabad-e 2013 végén 2.3.6-os Gingerbread-es telefont venni?
    Kicsit bővebben kifejtve: egy konkrét készülékről van szó, amelyik mindenben tökéletesen megfelel az elvárásaimnak, csak a gyártó, bár régóta igérgeti, a mai napig nem adott ki rá ICS vagy JB frissitést. Középkategóriájú, (1.2, két mag, 1G RAM stb) és vannak olyan funkciói, amik miatt még évekig szeretném használni.
    - első okostelefonom lenne
    - nem vagyok az a tipus, aki remegve várja a legeslegújabb változtatásokat, sőt inkább idegesit, hogy mindent folyton variálnak
    - gyári GB-vel remekül megy a cucc és nem szeretnék vele mindenfelé fellelt frissitésekkel mókolni vagy rábizni a sarki GSM-gurura (olyan, mint oroszlánt *@#ni, nagy kockázat, kis élvezet)
    - ez év végén a világ androidos cuccainak majdnem fele GB-vel megy. Vajon hogyan hal ki egy ilyen rendszer, nem készülnek rá új dolgok (na bumm) vagy valami miatt ellehetelenül a használata? Szerintem a Froyo és az Eclair nem jó példa, messze nem voltak úgy elterjedve, mint a GB.
    - bármit is vennék most 4.2.2-vel, nagy eséllyel egy év múlva ugyanitt tartanék, ahogy ezek pörögnek
    - meg tudom érteni, ha valaki minden szabad percében azzal foglalkozik, hogy az utolsó bitig összelője a rendszert (nekem is van kattanatom, csak más területen), de az konkrétan felnyomta az agyamat, mikor egy videón NYOCSZOROS lassitásban mutatták be, hogy mennyivel is gyorsabb az új OS.
    Szóval nekem ez igy bőven jó lenne, a jövő a kérdés.
    Köszi és üdv
    K.

  • Fanyűvő

    csendes tag

    válasz s4tch #34798 üzenetére

    Jól látod, de azért van bennem kétség. Elég speciális cucc, még nem olvastam full sikeres upgrade-ről.
    LG 3D Max P725 Hozzá tartozik,hogy kiskorom óta rá vagyok kattanva a 3D-re és nem az Angry Birds miatt venném. Amúgy ca. 70e

    [ Szerkesztve ]

  • Fanyűvő

    csendes tag

    válasz s4tch #34813 üzenetére

    Az az őrület, hogy egy éves telefonról és két éves OS-ről beszélünk... :(((
    Egyébként néztem én is az SII-t, sok mindenben hasonlit rá, sok helyen állitották őket párhuzamba. A Samuban 8 helyett 16GB a memória, ugyanaz a Cortex A9, egy évvel öregebb de upgrade-elhető. Használtat nem szeretnék, a dobozolt, nem sufnigaris SII meg már 80 fölött van.
    Vodás vagyok és készülékvásárlás fronton eléggé kihúzták a lábunk alól a talajt. Szerencsére aláirtam két évre nagy kedvezménnyel a Matrix 3-at, a megtakaritásból kijönne egy független SIII Mini vagy bőven egy Y300, magamtól kb. ilyenekben gondolkodtam.
    Akkor jött be a képbe a 3D Max, meg a monitoromat is ideje lenne lecserélni, és a nagyon kellemes passziv LG 3D-hez még videokártyát sem kell cserélnem, a telefonnal meg simán össze lehet dugni.
    Szóval igazad van, azt hiszem tényleg eldöntöttem, legfeljebb később majd veszek valami 6.5-ös Vattacukrot vagy mi a nénikéjüket. Meg még az is lehet, hogy összekapják magukat az LG-nél és megunják, hogy egy éve folyamatosan csuklanak.
    Köszi
    K.

Új hozzászólás Aktív témák