Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz coleen #115389 üzenetére

    Szia,

    De utálom ezt a "kiteszem az asztalra" dolgot, pedig sajnos sokaknak számít, elcseszett egy világ ez.
    Sokak szemében soha nem lesz olyan presztízse mint az Apple vagy Samsung termékeknek. Kívül belül megnyerő készülék a Honor 9.
    Ezek az emberek többnyire túrót nem értenek hozzá, csak van pénze és elmegy megvenni a drága és népszerű készüléket, hogy kifejezze a "hovatartozását". Hiába veheti meg szinte bárki törlesztőre, másfelől külföldön de pláne nem nagy kunszt...
    Többségük talán ki sem használja, fogalma sincs a működéséről és meggyőződése hogy az Apple vagy a Samsung talál fel mindent, de egy HTC-ről nem tudnak semmit.

    Ilyen emberrel nem szabad foglalkozni, ha ez megfelel és tetszik nyugodtan vedd meg, használd, örülj neki és tojd le ki mit gondol.
    Értelmes ember nem ez alapján fog megítélni, egy Xiaomival is lehetsz jobb abban amit csinálsz, sőt lehet te legalább ki is használod a mobil tudását.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • kiralytom

    aktív tag

    válasz coleen #115389 üzenetére

    véleményem szerint megállja a hekyét sőt üde színfoltja lesz! olyan ez mikor a szokásos szép és új passat mellé begurul az új mazda 6 :D

    hidd el menő leszel ( mellesleg van bennem egy jó adag sznobság)

    [ Szerkesztve ]

  • BenHans

    addikt

    válasz coleen #115394 üzenetére

    Megjelenést tekintve szerintem a H9 és az S5 ég és föld, de tudásban is. Ez nem lehet gond.
    Azt írtad, hogy ez lenne számodra az ideális választás. Szerintem ha az igényeidből engedsz azért, hogy beállhass a sorba, az olyan, mintha nekik vennéd a telefont. Egészségtelen mindig másokkal foglalkozni, főleg ha nincsenek képben az adott témakörrel kapcsolatban.

    Bizonyos sorokból öröm kilógni. Nem baj ha valakinek van saját önálló gondolata, és elég esze ahhoz hogy felmérje és eldöntse mire van szüksége vagy mi tetszik. ;) Sőt, okos ember ezután még kérdez is, ha nem ért az adott dologhoz.

    kiralytom: +1 Ült ez az autós hasonlat.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • pit stop

    addikt

    válasz coleen #115389 üzenetére

    Szia,
    Lehet nem lesz népszerű amit írok, de ha munkád szempontjából ez tényleg fontos, akkor nem választanám.
    Vannak az "A" kategóriás brandek, Samsung mellett, LG, Sony stb. - Honor nem ott van, hanem a "B"-ben - még ha elég jól építik is magukat, jelenleg még nem tartanak ott; ismertség, marketingköltségvetés és hasonlókban.
    Az a normális, amit Te képviselsz, hogy nem számít a márkanév; de ha a partner ezt figyelembe veszi akkor én azt mondanám ne ezen múljon - szerencsére így is van választék.

    Autós hasonlathoz: Passatt mellett ők még Ssangyong. Utóbbi is egyre népszerűbb a régióban, Merci motor van benne; de kétkedően néznének rád ha azzal állítasz be.

    Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

  • tony_snow

    tag

    válasz coleen #115389 üzenetére

    Megkérdezhetem, hogy ma az üzleti élet mely területén figyeli bárki is, hogy kinek milyen telefonja van? Tényleg itt tartunk? Csaknem.. Ez alapján egy személy bármilyen tulajdonságát megítélni (kivéve persze ha láthatóan azert vesz telefont, hogy mutogassa, de most feltételezzük, hogy normális emberekről beszélünk) rendkívül felszínes ostobaságra vallana. Mindenki azt vegye ami számára a legjobb.
    Van szerencsém együtt dolgozni olyan emberekkel, akiknek óriás gyáraik vannak Belgiumban, a tulajdonos fiának egy középkategóriás Huawei telefonja van.
    (Nem, nem ezt figyeltem, csak nekem is olyan volt, emiatt szúrt szemet.)
    Szerintem meg az lenne nevetséges, ha csak amiatt vennél X telefont, mert hogy mit szólnának mások.
    Az első kérdésemre amúgy tényleg kíváncsi lennék, hol nézik ezt? Esetleg nem lehet, hogy ez csak a te fejedben él, hogy bárkit érdekel, hogy neked milyen telefonod van?

  • tybsen

    addikt

    válasz coleen #115389 üzenetére

    Szerintem ha olyan nyugati-nemzetközi körben mozogsz, ahol ez tényleg számít (és nem csak beképzeled), akkor is teljesen mindegy, mert csak "egy kelet-európai" akárki maradsz. iPhone ide vagy oda. Mindenkinek egyébként sem kell és nem is lehet (de miért is kellene) megfelelni. A telefonon kívül még csomó dolog lehet, az időseknek nem felelhetsz meg ha túl fiatal vagy; aki nem szereti a barna cipőt, máris ott vagy nála egy megfelelő polcon Ha túl elegánsként öltözöl egy kevésbé elegáns körben, akkor az lesz a gond, stb.

    Nálunk az első számú ember egy régebbi sonyval nyomul, sosem volt még emiatt égő szitu, az ő (mint legfelsőbb ember) pozíciójában amúgy sem számítana és nem is foglalkoztatja sem őt sem senki mást.

    Szerintem engedd el ezt a dolgot és vedd azt ami tetszik, megfelel. Az ember stílusa/kisugárzása a lényeg.

    Ha például az én köreimben mozognál, akkor egyébként sem jelentene semmilyen pluszt egy iPhone, sőt én inkább viccesnek találom ha egy asztalnál 10 emberből 9 azzal nyomul. :DDD értem én hogy jól optimalizált rendszer, de sokan úgy látszik - ahogy ez Nálad is van - csak azért vesznek valamit, hogy megfeleljenek valakiknek, akiknek amúgy sem lehet.

    Persze nem lehet mindenki egyedi, de pl. repülőtéren különösen szánalmas azoknak az üzletembereknek a látványa, akik ugyanúgy néznek ki, ugyanaz a ruha, stílus, szemüveg, iPhone, stb. Ennél jobban már az ember szerintem nem tudja magát "eltucatosítani".

    A magánvélemény után a Te szitudhoz: én iPhone 7 vennék, aztán ősszel iPhone 8. Ettől sem leszel több mások szemében, de legalább Te azt gondolod és lehet hogy ez segít (jobb üzleteket kötni, magabiztosabban fellépni). Aztán ha ezen túl vagy, utánabl jöhet egy Honor 11 vagy Huawei T15, vagy amit szeretnél.

    [ Szerkesztve ]

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz coleen #115805 üzenetére

    "Érdekes" kollégáid vannak, de engem az is meglep, hogy a Honort nem mondod. :U

    Nekik vetted a telefont, vagy a komolyabb tárgyalópartnereidnek, esetleg magadnak? ;]

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 13T

Új hozzászólás Aktív témák