Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    válasz oliwire #43012 üzenetére

    Értelek. Valamit elnézhettem a droid verzióval kapcsolatban, az S3-as kapcsán. Külsőre ez tetszik a legkevésbé, de az amoled kijelzője miatt szóba került.
    Nálam az Xperia P-vel nem volt gond soha wifi terén, otthon egy WR841ND van, közvetlenül az antenna mellett sem dobálta el a kapcsolatot. Az SP-nél állítólag gyengébb a wifi vétel az átlagosnál, de a P-nél sem a legjobb, ennél még nem láttam gyengébb jelerősséget, akármikor összehasonlítottam más telefonnal amivel ugyanazon a hálózaton lógott, mindig nekem volt a legkisebb a jel (persze kérdés melyik telefon mennyit "hazudik"), igaz így is működött az elvárható szinten.
    Nem igazán használok olyan programot aminek a háttérben futnia kellene, így ez sem gond, képeket meg nem telefonnal gyártok, csak ha épp más nincs kéznél, így ez sem igazán mérvadó számomra. A Hauwei viszont érezhetően szebb képeket csinál, legalábbis pár teszt kép alapján. A kezelőfelülete is tetszik, csak elég sok szoftveres, vagy hardveres problémája van, ezért inkább az Xperia SP felé hajlok.
    Hacsak újabb eget rengető infót nem találok, akkor marad az SP. :)
    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    no brain, no problem

Új hozzászólás Aktív témák