Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Krisz79 #41001 üzenetére

    szia,

    még igen, bár kevés telefont használok sokáig, és bizony már 6 hónapos az s4, akár cserélném is már, ha lenne jó alternatíva, de egyelőre nincs még...
    igaz, a 4.3 android óta mintha új telefonom lenne, annyira bejött az minden tekintetben, javítottak néhány dolgon, így örömmel használom még egy ideig.
    sokat elárul, hogy előtte az xperia z csak 3 hónapig volt meg, az meg pláne, hogy korábban az iphone 4s egy évig!
    nekem is jobban bejönne egy 4.3" kijelzős csúcskategóriás telefon, de olyan meg nincs, legalábbis ami nekem megfelelne.
    a one x nem a te telefonod, látatlanban mernék fogadni, hogy csalódnál benne, főként a gyenge akkumulátoros üzemidő lenne az, amiért eldobnád, de az 1 gigabyte ram sem a jövő már.
    iphone 5 mellett/után nem szsbad ilyen típusokban gondolkodnod, mert a gyenge telefon miatt rossz véleményed lenne az egész android palettáról!
    s4, one, nexus 5, g2 és néhány csúcskategóriás sony, de azok pláne nagyok méretileg, ezektől lejjebb ne nagyon nézelődj, de talán érdemes kivárni még néhány hónapot, jön az s5...stb.
    én pont az iphone 5s kipróbálásában gondolkodom, de kivárós még az is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák