Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz Bdanyy #1565 üzenetére

    Amit megszoktam s2 GB alatt:
    Alapbol bongeszes legalabb 4-5qblakkal (ha ovasok valamit, ammor keresek hozza dolgokat, vagy epp itt is valamelyik topik an hozzaszolok, es holtidoben hirket, egyebeket nezek.
    Emellett (nem egyszerre, de parhuzamosan mert valtogatok kozottuk)
    youtube, viber, facebook, sms, telefonalas (engem is hi hatnak barmi kozben, vagy ha telefonalni akarok amkor utana is ott folytatnam ahol abbahagytam), drobox, skype, 2email folyamatos szinkronizacio 15napra visszamenoleg(ezek widgetei asztalon is kjnt, de nem viszem tulzasba a widveteket amugy) amibe ha jon egy ertesites, akkor azt us elolvasom, es oda akarok visszaterni ahol pont elotte jartam a fentebb soroltak kozul, launcher a gyari helyett (ics ota novat kedvelem), exdialer gyari helyett...ezek persze csak akkor amikor raerek, es epp a telon netezek (bar otthon pc-t emiatt ritkan is kapcsolom be), es nem minden pillanatban...sokszor pihen csak a telefon, es max beszelgetes folyik rajta, de ha kezbeveszem hasznalni, akkor ezeket tudnia kene...S2-es ezt megoldotta, es sosem tapasztaltam szinte az asztal ujrarajzolasat...
    Ngyjabol ez jut eszembe ha belegondolok, es most meg nem tudom ezeket S3-on egyutt hasznalni (bar ugy runik CM9-el javult a dolog, de ahgal meg mas bajom van )
    Mindiv a g,ari romok a legstabilabbak, ezert varom, hogy a mostanj 1 gjgasomra is jojjenek az optimalizakt gyariak.

Új hozzászólás Aktív témák