Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akaido

    addikt

    válasz spileraaa #130528 üzenetére

    Nekem volt Nomu S20-as telefonom egy évig. Elég strapabíró volt. A Discovery Channelen Bear Grylls túlélő műsoraiban látott Nomu s30-as kistesója az s20-as.
    Tapasztalataim egy év alatt:
    Pro:
    - Uszodai vízbe ugrottam "életmentési céllal" - úszást is oktatok- a zsebemben maradt a telefonnal, utána is működött hibátlanul.
    - A Nomu s20-szal a fedélzeten tekertem végig az 2017-es Balaton kör 206 km-ét. Volt egy kisebb perecelésem is, amit a hátamon lévő kerékpáros zsebben a telefon karc nélkül átvészelt.
    - A mindennapi használat közben gyors a graf. felület kezelése.
    - A gyári audio profilok közül a Normál is elég hangos.
    - Egyéni hangprofilok is kialakíthatók.
    - USB tárolókénti használatnál a kapcsolatot gyorsan felépíti pl. Win 7-tel, nem kell külön szoftver.
    - Az akksi bírja a gyűrődést, kb. két nap nálam, de ebben nincs napi rendszerességgel Wifi használat és mobilnetezés.

    Kontra:
    - Kamera képminősége csak kielégítő nem kiemelkedő, persze nem vártam pl. optikai képstabit.
    - A Főoldalon nincs Kapcsolatok-Névjegyzék ikon és Widgetként sem lehet elérni, csak a Telefon ikon után érhető el a Névjegyzék.
    - Nincs egy gyári Telefonkezelő - tisztító szoftver. (Mondjuk van elég a Play Áruházban)
    - Nincsenek 3D Áttűnések a felületkezelésben. (Egyéni hülyeségem igénye)
    - Kéretlen szoftvertől NEM mentes: Triáda malware a gyári ROM-ban :Y --->Le lehet irtani egyébként.

    Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

  • spileraaa

    senior tag

    válasz spileraaa #130528 üzenetére

    egy másik fórumon ezt írták

    "Kollegámnak volt ilyen csoda Dooge S60-as 2x esett le,második esés után nem működött a touch, iPon-on keresztül vette, 1,5 hónap gariztatás után inkább vissza adták az árát..."

    akkor lehet mégis jobb ha olyan telefont keresek amit kőnyű javítani és nem drága hozzá a kijelző ha mégis betörne

    és van hozzá valami spéci tok ami sokat dob rajta hogy jobban bírja

    tudok ilyet ajánlani?

    Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

Új hozzászólás Aktív témák