Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Ra's al Ghul #128907 üzenetére

    Szia,

    Ne olyanok véleménye alapján dönts, akiknek nincs megfelelő gyakorlati tapasztalata egy adott gyártóval/készülékkel.
    Az anyaghasználatba nem hiszem, hogy bele lehet kötni minőség szempontjából.
    Az EMUI olyan, amilyen, lehet szeretni és nem szeretni, ahogy igaz ez a Samsung felületére, vagy az iOS-re is annak függvényében, hogy ki mit preferál.
    Az akadás nem jellemző a Huawei csúcstelefonokon, nagyon gördülékeny egy Mate 10 Pro vagy egy P20 Pro, valamiben még gyorsabb is akár a legjobb iPhone-nál.
    Ne a régi Androidból indulj ki, sokat fejlődött azóta.
    Próbáld ki élőben, a legjobb az lenne, ha nem egy kiállított DEMO telefont, hanem valaki által ténylegesen használtat.
    Folyamatosan ugrálok a gyártók között, Apple, Samsung, Huawei, Nokia...stb. és most egy Mate 10 Pro van - a megjelenéskor vettem, szóval elég régóta, már ez is sokat elmond, hogy még nem kerestem utódot -, hiába szeretem a korábban említett gyártók készülékeit is, nem cseréltem le iPhone-ra vagy Galaxyra, hamarabb lenne most helyette egy P20 Pro, csak ugye szinte teljesen azonos hardver, így nem látom értelmét a cserének.
    Ja, és mindezt úgy írom, hogy ha valaki nekem azt mondta volna 2 - 3 éve, hogy Huawei telefont vegyek, biztos kinevettem volna. (A Mate 9 volt az első, ami megfogott tavaly januárban.)
    Még a sűrű újraindításra: A jobb Androidos telefonokat nem kell már jú ideje problémák miatt sűrűn újraindítani, a feleségemnek egy régebbi Honor 8 van, 2 - 3 hetente én szoktam neki újraindítani, ő még később sem tenné, mert jól működik úgy is, de én sem azért, mert gond van azzal, hanem csak régebbi berögződés, de leszokhatnék már róla, mert sokkal tovább is elmegy gond nélkül már az is, nem, hogy az újabb és jobb típusok. (Ráadásul a Huawei kidolgozott ez és a későbbi belassulás ellen egy technológiát, ami működni látszik már a régebbi Mate 9-nél is.)

    [ Szerkesztve ]

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

Új hozzászólás Aktív témák