Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • straightedge

    tag

    válasz SityiSXT #66205 üzenetére

    Nem vettem támadásnak, beláttam, hogy kicsit értelmetlenül fogalmaztam, és elég tömören nem akartam belemenni a sok rizsába, mert nem láttam értelmét.

    Több tesztet olvasgattam ahol dicsérték, itt a fórumon nem olvastam ugyan a kérdésem felrakása előtt, de gondoltam valaki megtudja indokolni, hogy miért jó.

    Nem csak az, hogy nem bíztam az MS-ben szimplán nem szeretem és azért próbáltam más alternatívát keresni, mint amikor valaki nem szeret egy színt és nem akar olyan ruhába öltözni :D

    Tört dologgal kapcsolatban meg így is tömören leírva, van egy 9 éves kistesóm neki szoktam leszedni többnyire pár játékot ő megunja 1-2 hónap után, természetesen én is kipróbálok 1-2 játékot és nem akartam pénzvisszafizetésekkel szenvedni ha van egy ilyen megoldás is, tudom ez is az én hülyeségem, de én ilyen vagyok, picit makacs és amit nem akarok az ellen foggal-körömmel küzdök :)

    Viszont a vírusirtót letöröltem és beállítottam a defendert, ha nincsen jobb ingyenes alternatíva akkor marad ez, régen comodot használtam, meg fizetős bitdefendert és kasperskyt, utána ezek ingyenes cloud változatát.

Új hozzászólás Aktív témák