Új hozzászólás Aktív témák

  • dsk976

    csendes tag

    Na, én megrendeltem ezt a "szemetet" most 112 USD-ért (37.400 HUF). Tökéletes mindenre amire nekünk kell. Gondolom nem ők a célcsoport, akik itt fikázzák, de nyilván ők nem is annyit keresnek, mint a valódi célcsoport. Eddig volt egy Alldocube iPlay 10, amihez évekkel ezelőtt 20k HUF körüli áron jutottam hozzá. Az is mindenre elég volt, a gyerekek összetörték a képernyőjét, azt kb. 3000-ből kiceréltem, azóta felpúposodott az aksija, azzal már nem kínlódok, nem találok alin pont olyat, csak kisebbet. Később vettünk a digitális zongorához és Netflix/HBO [Go/Max] nézésre egy Teclast P20HD-t, amivel szintén elégedettek vagyunk, de azt most megkapja az 5 éves kislányom játszani és mesét nézni, magunknak meg jó lesz ez az M40 Pro szintén filmnézésre és egyéb tartalom fogyasztásra (meg a zongora vezérlésére). Szerintem teljesen felesleges ennél több pénzt kiadni egy tabletért. Még a 6/128 GB is sok, a 4/64 is bőven elég lenne. A Widevine L1-ről meg most hallottam először, szóval ha eddig nem hiányzott, akkor ezután se fog. Telefonon, tableten és linuxos laptopon nézünk streaminget, egyiknek sincs ilyen tanúsítványa, a képminőség nekünk így is megfelel, úgyhogy pont nem érdekel a tanúsítvány.

Új hozzászólás Aktív témák