Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz SpazzMaticus #59 üzenetére

    Én se azt mondtam, hogy jó játék, csak nem olyan rossz, mint amilyen híre van. :) Az emberek hajlamosak jó-rossz végletekben gondolkozni, pedig ez a játék tökéletesen leírható a középszerű fogalmával, minden jó ötletre jut egy rossz kb. Ez az én véleményem is és ahogy látom a "játékosközösség" is nagyjából így gondolja, bár keves a mérhető vélemény róla.
    Ha helyi példa elég, akkor tegnapelőtt valaki rákérdezett a PS5 topikban rákérdezett arra, hogy Callistót vagy DS Remake-et vegyen és eléggé megoszlottak a vélemények, melyik éri meg.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • Raysen623

    addikt

    válasz SpazzMaticus #59 üzenetére

    Ezek szerint kissé félrement - nem hiába nehéz írásban jól megfogalmazni a gondolatokat, főleg ilyen röviden. A többség véleménye is csak akkor tud helytálló lenni, ha az megalapozottnak mondható. Igen, elviekben pár hónap után ez ki szokott kristályosodni ha elég sokan játszanak a játékkal.

    Bukónak én azt szoktam nevezni, ahol már az eladási számokkal gondok vannak. Szerintem a CP nem ilyen volt. Első résznek ez elment, ahogy egy kritikus mondta, a PC port rossz minősége meg már-már megszokott AAA részéről is. Ez van, nem tudnak jól portolni és ez hosszú ideje elmondható, illetve kevés a jónak mondható port.

    Végül és zárás képpen rögzíteném ha nem lenne félreérthetetlen: én még nem játszottam a játékkal, egyelőre Wishlist-en van és várja az akciót, valamint amíg van kellő számban játék amit szeretnék végigjátszani, addig nem veszek újat. Így a véleményem a játékra vonatkozóan nem tekinthető mérvadónak. A te véleményeddel is egyet tudok érteni.

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák