Új hozzászólás Aktív témák

  • embe

    nagyúr

    válasz batman. #168 üzenetére

    Nem akarom elbliccelni. Csak amiatt kérdeztem, mert én hajlamos vagyok arra hogy túl pörögjem a dolgokat.
    A szűrőhöz most rendeltem egy ilyen időkapcsolót, hogy nyaralás alatt is lehessen használni.

    Chal Ez a T.I.P SPF180 A YT-on van pár videó.
    06.26-ig van ez a Spar akció. Én írtam a honlapukon található email címre egy levelet, kérdezve, hogy kapható-e Nyíregyházán.
    Jött a válasz email, hogy az egyik üzletben van, aznap estig tartják nekem. Este bementem, ott volt az ügyfélszolgálaton letéve.
    De az Aqva áruházban is kapható. Igz kb. 2eFt.-al drágábban, és ott nem adnak hozzá szűrőlabdákat.

    Emlékeim szerint ez volt a Parktikerben 30-ért, de persze elkapkodták.

    Felfújható peremű Intex, emlékeim szerint 6-7 nyarat kibírt. Igaz évente ragasztani kellett 1-2 helyen.
    Pont a névnapomon anno nagy jégeső volt. Ablakból néztük ahogy a felfújt rész szarrá verte szaggatta a jég. Olyan volt mintha tapétavágóval 5-10 cm-enként szét hasogattad volna.
    És ami a lényeg nem fordult ki a víz belőle.
    Utána óvatosan leengedtem. Gondolom a klóros víz és az UV megtette a hatását, él volt öregedve az anyag.

    [ Szerkesztve ]

    Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Új hozzászólás Aktív témák