Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz tiv83us #789 üzenetére

    Én is untam már sokszor, hogy keringek a homokozóban, és szidtam őket, mikor a 85˙-os lejtőkre kellett felmászni, vagy kerülni egy félvilág-nyit.
    De ez a mostani ásvány-scannelés sokkal rosszabb, egyenesen idegölő (nem csak néha kellemetlen, már az első pár bolygó után meguntam). A mékóban talán még párbeszédeket is levágtak a bennülő csapattársak. (Igen, a lifteket is hiányolom így, hogy ilyen lassan tölt be. :DDD)

    Azzal békülnék még ki, ha EDI úgy elő-scanelne, hogy nagyjából bejelölgeti azokat a területeket, ahova érdemes bökni, és akkor csak az lenne a lottó, hogy ott épp milyen nyersanyag van, vagy a nyersanyag szerint szín-kódolt lenne, és a mennyiség lenne lottó, netán 3D-ben érzékeltetné a saccolt mennyiséget is (ugyan is ezt is fel tudja becsülni, mikor osztályoz, hogy rich-deplated..).

    (#794) ForRedGlory - Első dolgom volt, hogy felülírtam az intro videókat üres fileokkal.
    Először viszont nagyot röhögtem, azt hittem a történetmesélős videókat lőtted ki módszeresen. :))

    (#795) _ak_ - Elsőt én is sotival toltam. Jókat küldtünk, mikor Tali és én is tüzes lőszerrel pumpáltunk, miközben Wrex sorozott, és biotikázott (és én is küldtem néha valamit harci adapteus révén, bár sokszor lusta voltam) És most a 2. részben szinte végig az SMG szerű valamit használtam (a sorozatlövő gépfegyvert, de nem a nagyot, nem emlékszem mi a neve...)

    (#836) ollie - Kérdezzen meg egy hivatásos Alien-biológust? :))

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák