Új hozzászólás Aktív témák

  • Gondar

    tag

    Sziasztok !
    Szeretnék egy élményt megosztani veletek ....
    Na szóval ma értem haza a nyaralásból és első dolgom volt elmenni a HÜLYÉS boltba megvenni a Mass Effect-et .Valahogy megvettem azt a fránya Mesterlövész nevű játékot is :)

    Ezután haza értem elkedztem felrakni a progit minden szépen ment ,közbe olvasgattam a novellát amit a játékhoz adtak..... Tiszta jó minden gondoltam én...
    Erre felisment a program szépen beállítottam a grafikát hangot stb.. Utána 2katt ikonon erre ki írja hogy :
    Connot loacate cd-rom Please incesrt correct cd-rom ........................
    Mi a f**z ????? Ez most azt hiszi h warezolt a játkom vagy mi ???????
    Nem baj semmi pánik haladjunk sorba .
    1, Legjobb barátom a Google biztos tud vmi okosat mondani
    [link]
    Ez jó kiss ldal bioware hivatlos fórum olvasgatom srácnak is ugyan az a baja , mondom frankó ez jó lesz, azt kitudtam vennii a szövegből h a tűzfall nem mindig engedi át a progit és a srác egyesével állította be a tűzfalhoz tartózó dolgokat vagy vmi ilyesmi . Sajnos nem igazán értem mert az angol tudásom kicsit hiányos.
    2, Windóz tűzfal elő kivételek fül: itt be isvan állítva a mass effect na ez frankó
    3, Mégegyszer próbálom indítani a játékot megint nem megy...
    4, CD Projektre hivatkozik a magyar README na gondlom megnézem a honlapot. HÁÁÁÁÁT itt még a játék adat bázisba sincs benne a mass effect . Nézem az oldalt tovább ott van a lenygel link meg nézem nálunk ott van a mass effecta játkok között és van ott egy hiba leíró akármi is . [link] elméletileg itt lenne a megoldás a gondomra ha tudnék lengyelül ...
    5, Reinstall
    6, Újra rosz
    7, Már nagyon ideges lettem és gondoltam egyet leszedtem hozzá egy cracket mérgemben....................ÉS............. működik -.-
    8, Hihetetlen ideges vagyok : a mass effect egy jójáték,olcsó,magyarfelirat ezert is vettem meg h ne kelljen a gagyi feltört akármi verzióval játszanom. Most meg 8e forintért játszok a gagyifeltört verziónak a crackjével úgy hogy az eredeti krong van a meghajótba...
    9, Legalább működik a játék ha mákom van akkor a crack muködik és végig tudom játszani

    Szóval kérek bárkit aki tudna segíteni vagy tippet adni hogy tudnám helyre rakni a gamet irjon ide vagy egy privit ..Köszi előre is
    Sry ha vmi nem érthető nagyon gyorsan írtam össze a dolgokat

Új hozzászólás Aktív témák