Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz VeZo8 #415 üzenetére

    Cruelty ad erőt a critical hiteknek így az fontos maxon.

    A willpower már sajnos nem olyan mint régen de azért a plusz élet mindig jól jön. Az a lényege hogy amikor negatív hatást kapsz, pl vérzés, mérgezés, armor break stb, akkor a szintnek megfelelő százalékkal kezdi el tölteni az életedet. Régen a negatív hatások többszörösével nőtt a willi is így nagyon hasznos volt. Most már sajna egy hatás akár hányas szinten van, csak egyszer kapcsolja be. Ha több negatív van akkor viszont a willi szorzója az nő. Sokan kikapcsolták de az élet szerintem mindig jól jön.

    Cap abban a felállásban nem helyettesíthető mert ő aktiválja a vasak bónuszát. Próbálj másik csapatot a képről.

    T4-re ha nincs még nagyon hősöd: 1-6 egy csillagtol folfele. 7,8,9 harom csillag minimumok. 10-14-ig folytatás a 2* hősökkel ott ahol abbahagytad 6. harc után. 15-re már kellenek a négyes 3/30-ak. Utána easy meccsek jönnek folyamatba de a legkisebb 3* max lehet vagy 4* 3/30. Igazából ha még nincs elég négyesed vagy sok maxolt hármasod akkor az aréna nem túl kivitelezhető t4 napokon.

    Sima arénára amit én használok: 1-8 4*, 9,10,11 3* minimumok, 12,13,14,15 4* r4 és végig tovább négyesek. Ez a te esetedben működik ha a négyeseket 3* maxosok váltják föl.

    Amúgy ha a keresőbe beírod hogy : streak akkor ad táblázatot is amit a kollégák tettek ki egyéb variációval.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

  • TomWexX

    addikt

    válasz VeZo8 #415 üzenetére

    Itt van pár mastery beállítás a facebook trucos oldalról, ezekből lehet ötleteket meríteni, de nem kötelező pont így csinálni. ;)
    Én a willpowert pont most tervezem leszedni, a defense fülön túl sok pont van miatta, amiket hasznosabb masterykre is tudnék tenni, de azok már hős specifikusak (pl Mystic Dispersion vagy pure skill) ide már megfelelő mennyiségű hőst kell birtokolni (pl 4* duola scarlet és widow) hogy hasznos legyen.
    Viszont aki nem rég kezdte, annak az intermadiate build jó kiindulási alap. ;)

    Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Új hozzászólás Aktív témák