Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    na, hosszabb kihagyás után felraktam az új telefonra a játékot, szerencsére emlékeztem a kabam accra és megvan a régi csapatom:

    ez a teteje, lejjebb van még egy 4csillagos antman, de az még csak 1000 pont körül mozog és annyira nem szerettem... olvastam, hogy írja mindenki a witch-et: 3csillagosból van duplám, 4ből még nincs... érdemes a pontjaimat már most újraosztani és 3csillagos verzióval emberkedni, mert az is hasznos, vagy várjam meg előbb a 4est és az lesz az igazi? tetszik most a játékban az autofight, mert az alacsonyabb szintű ellenfeleket kevés időráfordítással is lehet sorban csépelni, így talán nem olyan időrabló a játék :D pvp-t nem akarok egyelőre nyomni, mert abba rettenetesen becsömörlöttem anno és idegesítő volt ahogy osztotta az ellenfeleket: első néhány harc laza, majd ha már megvan a maximális szorzó, 2-3 meccset engedett úgy nyerni, majd akkora ellenfeleket sorsolt, ami ellen esély se volt már

    ui: tippet tudnátok adni, ki az, akit érdemes erőltetni ezek közül? nekem igazából emlékek alapján gamora jött be nagyon a tápos 2. specattackjával (rohadt nagyot vág és bleed-et rak), yellow a stunolása meg visszasebzés miatt tetszett, ultron sokáig kedvenc volt a nagy heal miatt... guillotine kicsit gamora-ra emlékeztet: szépeket vág... de magik is pofás: nagyot üt, gyógyol, energiát szív le

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák