Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz rewards #1015 üzenetére

    Ha már spórolás akkor salve teljesen felesleges, elég egy pont. Arénába emel a pi-n mást nem használ. Öngyilkos masteryt hagyd az már nem opció, továbbá a glasst sem erőltetném. 1-1 pofontól aq 4-5 nap map5+ már nagyon fogod sajnálni az elvesztegetett életet. Nem az a 70pont sebzés fogja rövidre zárni a harcot de plusz 2 elviselt pofon már megnyerheti. Akkor már offense harmadik alsó (most nincs teló a kezembe), hisz az ahogy 50% alá esik az életed már emeli is 20!%-al a sebzéseidet, nah azon van nyereség és egy aq-ba storyba sokat harcolsz fél élet alatti hősökkel ami tisztán plusz. De a lényeg hogy mindenkinek más jön be, neked kell kikísérletezni és őszintén beleállni hogy milyen taktikájú játékos vagy. Én beismertem nem vagyok boss killer így nem csak offnese masterym van, nekem van bőven def és util rész is, amolyan univerzális, semmire sem kihegyezett. De végig is megyek bár min, max a boss harcoknál nem első sorba állok ha nem muszáj de addig én tisztítom a terepet

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák