Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    Köszi a tippeket! Végülis mondjuk úgy, hogy magát oldotta meg a probléma :U Semmit nem csináltam vele, csak újra nyomtam egy yaourt chrome utasítást, és most minden működik. Fene sem érti ezt. A telepítésnél a végén a yaourt azt íta, hoyg reinstalling, szóval elvileg fent volt, de sehol nem látszott mégsem.
    Amúgy az Alt+F2 gyorsindítónál akkor is bedob találatokat, ha nem teljesen egyező csomagnevet írsz, hanem csak egy részét, tehát a google-chrome csomag a "chrome" beírásával is meg kell jelenjen (mostmár meg is jelenik).

    A zárt Nvidia driverrel kapcsolatban: most ezt tettem fel (azt hiszem - intel-nvidia-bumblebee, vagy mi a csomag neve), de így is volt pár alkalommal, hogy villant egyet a képernyő, bár akkor gondolom ez a még félkész Plasma5 hibája inkább.

    Illetve még azt akartam ezzel kapcsolatban kérdezni, hogy ilyen dual-vga gépeknél linux alatt hogy alakul az üzemidő? Mert nekem érzésre olyan 10 óra körül hoz most elsőre a T450s (3+6 cellás akksival), az ilyen notebookcheck.net-es teszten meg 15 körülre kellene jönnie.

Új hozzászólás Aktív témák