Új hozzászólás Aktív témák

  • PapG.

    tag

    válasz crok #780 üzenetére

    UpDate3: Hát köszi azért az eddigi infókat (!), pár napja már ebbe eléggé bele vagyok merülve hogy végre meglegyek egyszer, aztán próbálok saját kútfőből is haladni (csak néha az iránnyal bajok vannak), de kellő optimizmus nélkül ezt nem lehet csinálni.. :D
    Na: vannak még itt gondok, RootBeer-en buktam a Root Cloaking Apps tesztet. A teló még mindig csupasz, alig van rajta valamai, még bele sem költöztem. Xposed-el kapcsolatban vannak még nyitott kérdéseim, azt hiszem e miatt visít a RootBeer is.
    Összefoglalva eddig ott tartok hogy: S10, andoid10, twrp, magisk és SafetyNET OK.
    Nem tudom kinek mennyi tapasztalata van az EdXposed keretrendszerrel, én eléggé szeretem használni főleg a Firefds és a GravityBOX modulok által nyújtott szabad paraméterezhetőségek miatt. Sajnos korábbi tapasztalataim alapján is ez néha a SafetyNET bukását okozta (néha meg bootloopot). Jelenleg a Riru-v23 a legújabb magisk modul verzió, de ezzel a legújabb EdXposed-v0.4.6.4 nem megy, mert nem látja a riru core-t. Feltettem egy régebbi riru-v21.3-at ami szépen megy a edxposed-yahfa-v0.4.6.4-el, és ezen szépen megy a gravitibox meg minden, a keretrendszer aktív. Még a SafetyNET teszteken sem bukok el, minden megy, kivéve a RootBeer jelzi hogy van valami cloaking apps a biliben. Gondolom tuti hogy a edxposed miatt van, mert előtte még nem jelzett. Githubon meg xdan olvastam hogy a magisk riru v22-től sokkal erősebben el van rejtve a modul felismerhetősége, de ehhez a verzióhoz még nincs stabil edxposed modul, csak Canary build (EdXposed-YAHFA-v0.5.0.6), ami sokaknál bug-os meg bootloopos cuccos. Még nem késő hogy kipróbáljam, de nem szívesen flashalném újra az egész telót és kezdenék előről mindent ha baj van, mert jártam már úgy hogy a twrp restore is bootloopba futott egy ilyen után.
    Érdemes lenne? Vagy a RootBeer mást jelezhet? Lehet erre más megoldást keresni?

Új hozzászólás Aktív témák