Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daveoff

    veterán

    válasz Departed #28 üzenetére

    Nekem már előtöltve várakozik a steam fiókomba, hogy indíthassam a játékot, szóval én várom nagyon, nekem az eddig látottak alapján bejön. Én GTA V-ben is csak a single résszel elvoltam legalább 100 órát, ha itt is meglesz annyi az már bőven jó.

    LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz Departed #28 üzenetére

    A sztorin kívül tényleg azon fog múlni minden, hogy mennyi és milyen minőségű tartalom kerül bele, és a GTA V mellett meg tud-e állni két lábon. A Take 2 korábban azt nyilatkozta, hogy nem céljuk rákontrázni a GTA V-re, meg nem is lennének rá képesek, mivel a GTA az industry standard a nyílt világú autós játékok között, és ez igaz is. De remélem ez nem azt jelenti, hogy csak a játék egy-egy részének szenteltek kiemelt figyelmet, a többinek nem.
    Ha a Far Cry/Assassin's Creed féle modellt követik és tele lesz vágva statikus, ugyanolyan, dögunalmas mellékküldetésekkel (ahogy a The Godfather játékok is hasonló szellemben készültek), akkor óriásit fog bukni. Reméljük nem így lesz.
    Az apróságokra egyszerűen kötelező odafigyelni egy ilyen játékban, főleg egy GTA IV-V után.
    Ezektől lesz élő az egész, a kis dolgoktól. Nem véletlenül ment el eddig 65 millió a GTA V-ből.
    Jó 200 órát játszottam csak single-ben, de még ma is elkapok olyan telefonbeszélgetéseket amiket azelőtt nem hallottam, látok olyan animációkat amelyeket nem láttam. Iszonyatos meló van benne.

Új hozzászólás Aktív témák