Új hozzászólás Aktív témák

  • Wade0303

    aktív tag

    válasz chros #358 üzenetére

    Igen azóta már rájöttem én is komolyabb tesztelés után, hogy a TV-led beállítás a jó a C8-hoz.

    "Ezt hogy erted? Mivel tomorited at?"
    x265-el tömörítem be a BL sávot, majd tsMuxeR-el hozzáadom az érintetlen EL-t, hangot és a feliratokat és iso-ba mentem.
    Az újabb, digitális kamerával forgatott filmeket 1-2 kivétellel betömörítem ezzel a módszerrel, a régebbi "grain"-es, analógra forgatott filmeket meghagyom érintetlenül de a menüket, fölösleges hangokat/feliratokat azoknál is kukáztam. Rengeteg helyet spóroltam így meg és semmi hiányát nem érzem a menüknek, nekem csak a film kell a lehető legjobb minőségben és lehető legkisebb méretben.
    Feliratoknál tesztelgettem az ANSI-ba, ASCII-ba kódolgatós módszereket, valóban működik de van, hogy benne maradnak így pl. felirat tördelési karakterek (</i>), több vele a macera mint átkonvertálni PGS-be a nekem tetszó mérettel és elhelyezéssel, majd beledobni tsMuxeR-be.
    Minden így gyártott .iso tökéletesen megy, lehet tekerni-ugratni őket, egyszer sem volt fagyás-akadás, hanghiba, semmi.

Új hozzászólás Aktív témák