Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Sziasztok!

    2 éve vagyok boldog és elégedett tulaja egy ilyen szettnek, de az utóbbi időben aggaszt valami, amit megkérdeznék itt a topicban, hogy más is tapasztalt e ilyet:
    Ez a valami az elektromos szag, ami a mélyládából jön, ha úgy istenesen "megküldöm" cca.70-75% környéki hangerővel.(Mély beállítás 50-60% környékén van, zenétől függően.

    Szóval 1-2 alkalommal éreztem már a múltban, de a napokban derült ki számomra, hogy ez a szag a ládából jön. Én soha nem nézegettem mennyire melegszik, csak olvastam a topicban...nem figyelgettem, nem kerestem a hibáit, mert működött, és jól szellőző helyen is van, ha nem használjuk stand-by állapotra ki van kapcsolva...Nem szokott egész nap üvölteni, szimplán youtube-ot vagy filmet nézünk/hallgatunk rajta, és néha elkap a gépszíj, ilyenkor van 1-2 óra intenzív zenehallgatás a fent említett hangerővel.

    Szóval tapasztalta már valaki ezt a fajta "szagosodást?"
    De ezt úgy értem, hogy nem csak úgy érzem, hogy lehajolok és beleszagolok, hanem hogy úgy a környezetében is lehet érezni...Kissé aggódom a holmi miatt... :F :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák