Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Turbolada II

    őstag

    válasz Dió83 #4498 üzenetére

    Nálam meg az a probléma hogy itt van 2 mélyláda + 10 kis hangfal, 3 Soundtouch. Februárban vettem a Z-5500-amat 3 napot bírt, küldtek mellé egy újat, úgy hogy a régit megtarthattam. Ezután az "újon" bő 1 hónapot bírt a Soundtouchon lévő háttérvilágítás. A mély gyengesége mindkét R743, R808 Z5500-nál megvan, megvolt. Mielőtt az első Z-5500 elhalálozott, leírtam hogy itt bizony a mély az nagyon gyengécske. A februári hozzászólások között meg lehet találni azokat az észrevételeket amiket írtam. Akármilyen hangosan hallgatok zenét a reflexcsőből alig jön ki légmozgás, ha maximum hangerő közelében a reflexcsőtől 10 cm-re teszem a kezem, csak rezgést érzek, a levegő mozgásának pedig nyoma sincs. Azok a bass-reflex hangfalak szólnak így, amik csúnyán el vannak méretezve. Itt azonban más gond lehet.

    A szervizes fickó nem tudta megmondani mi okozza a hibát?

    "A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

Új hozzászólás Aktív témák