Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gooool

    őstag

    válasz focvis #271640 üzenetére

    Annak tudnek orulni, mert ez igy baromi nagy szivas. Ha mondja, vagy olyan aron adta volna, hogy ez bele van kalkulalva, akkor nem erdekes, megcsinaljuk, de ez igy, hogy piaci ar, rakerdeztem es ahh, 8000 ezrenkent 2 litert eszik (megvan az uzenet), erre inkabb 800-ankent van ennyi...fasza auto, nagyon elem, de jelen helyzetben kurvara nincs ingerenciam 1 millioert motort epiteni.

    t1:
    Hiresen szar BMW motort akkor se vennek, ha kergetnenek vele. Ez a Chrysler Tritec, ami alapvetoen nagyon jo konstrukcio, viszont itt ugy fest nem kimeltek es meg kussoltak is rola.

    rbalint88:
    Szerintem fuggetlenul a km-tol egy ilyen szintu olajfogyasztast illik kozolni, mert hogy nem vette eszre az kizart, utana meg meg le is irt egy ezek alapjan valotlan allapotot. Erre akarhogy forgatom nem tudom rahuzni a korabol/futasabol adodo termeszetes amortizacio fogalmat, a gepkonyv is 0,5 liter/1000 km-t ir, ez lazan veve is az otszorose ennek.
    Mondom, nem az faj, hogy szar, hanem, hogy errol nem szolt, pedig kerdeztem es hogy abszolut teli arat kert erte, pedig ez igy gatya...

    Üdv, Balázs

Új hozzászólás Aktív témák