Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koko52

    veterán

    válasz trek81 #84496 üzenetére

    Vihar előtti csend.

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

  • Kiskokó

    veterán

    válasz trek81 #84496 üzenetére

    Nem történik ???
    Csak, a fake ETF hírre amit a Coinbase tett ki hétfőn , dobott egy laza pár millió dolláros piac ki likvidálást az árfolyam, cirka 15perc alatt... akkora farka van a 4 órás gyertyának... mindenki megirigyelné magának!

    Mellesleg, a héten bejelentették, hogy már a Ferrarinál is elfogadnak crypto fizetést.

    Koko52
    "Vihar előtti csend."

    Én nem tudom mi lesz még itt. Lassan 3 éve folytam bele az egész crypto témába, trade, bányászás, nft és kb minden szempontból, mert tetszett, mindig is érdekeltek az újítások, főleg ha van értelmük. De az ami az utóbbi időben a piacon megy... ez már szánalmas. Ezzel a hétfői fakenews-al most nagyon nagyot csalódtam. (és akkor már rég elfelejtettük az FTX-et vagy a Luna bedőlést stb stb) Elment a kedvem az egész cryptózástól már tényleg.... undorító, az emberi természet és mindenhol mindenben csak az átverés, lehúzás, nyerészkedés stb... (most történt itthon is, hogy egy cég cryptobot szolgáltatást nyújtott... volna.. ha nem lenyúlják a pénzt.)

    mint az összes eladott Azaria jegyek :D...a 80%a meg tovább lesz értékesítve
    Vicc már, hogy nincs az életben egy olyan mozzanat, ahol az egyik ember a másikból ne akarna hasznot húzni. :(

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák