Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3800+

    őstag

    válasz Kiskokó #70782 üzenetére

    Ráadásul ugyanaz a rig ami eddig ethet túrt mondjuk és átáll rvn-re többet is fog fogyasztani. :D

    Más:
    Kiírattam a syslogot hiveból, és ezt a hibaüzenetet dobta:
    amdgpu: GPU fault detected: 146

    Phoenixminer 5.5c futott és újraindult, bár fél éve fut és ilyet még nem tapasztaltam ezért ránéztem. Az RX580-ra dobta ezt és elvileg valami memória hiba. Gyors netes böngészés után annyi volt a megoldás, hogy 5.4c verziót futtatok phoenixminerből és azóta nem dobja ezt a hibaüzenetet. Találkozott már valaki ilyennel?

    Kipróbáltam TMR alatt sem dobta, viszont frissebb phoenixminerrel igen. Aztán lehet hogy nincs nagy jelentősége csak gondoltam megosztom, engem zavar ha error van így átálltam 5.4c-re, az is megbízható verziója PM-nek?

    Na mire ezt begépeltem megint újraindult a PM... eddig meg semmi baja nem volt. :W Most ezt meg miért?

    Vagy álljak át TRM + Trex kombóra?

    Szerk: Azért indul újra mert a GPU 2 not responding. Vajon a ma délutáni hiveos frissítés okozhat ilyet?

    [ Szerkesztve ]

    MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

  • kenwood

    veterán

    válasz Kiskokó #70782 üzenetére

    Azert azt is szamold bele, hogy par hete 1300 milliard volt a marketcap,most ujra 2000, mint a csucson.
    Ha lemegy 1000 milliard ala,es meg az eth halozat banyaszai is raszabadulnak a shitcoinokra, akkor nem lesz benne annyi penz, hogy kitermelje a villanyszamlat. Ott majd Meg kell varni, mig a banyaszok 70-80 szazaleka eladja a kartyajat,es utana talan termel is valamit.

    Az ethereumra eleg sok minden epul mar,es technikai vilagtalanok is fektettek bele. Ha a raven,az ergo eltunne egyik naprol a masikra, lenyegeben semmi nem valtozna a vilagban,fel se tunne,a bennuk levo penze szinte teljes mertekben spekultativ,illetve a halozat fenntartasara van.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák