Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PowerBuldog

    veterán

    válasz tisn #32958 üzenetére

    Ez a winminer mit bányászik egyébként? Nem hallottam még róla.

    Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

  • techie_guy

    tag

    válasz tisn #32958 üzenetére

    Ha így gondolsz a poolon való bányászatra akkor vagy nem csináltad vagy ha igen, akkor nagyon rosszul. :)

    "lesz 10 fele walleted"
    Nem, nem lesz 10 db. Sőt 1 db se kell, minden mehet közvetlenül exchange-re. Illetve egy walleted mégis lesz, de ez mindenkinek kellene, hogy legyen, egy hardveres wallet.

    "vatlogatod a cuccokat, miner proggikat toltogetni, konfiguralni"
    Miért váltogatnád a cuccokat és töltenél miner progikat többes számban? Én csak az nvidia oldalt látom, de itt pl. egy miner progi van, amivel lehet bányászni az értelmes coinokat (EWBF - Equihash). AMD oldalon nem vagyok még nagyon ismerős, de ott ha jól tudom a Claymore viszi az Ethasht, amit pedig AMD kártyákkal érdemes bányászni. Ezeket kell egyszer bekonfigurálni, ami egyenlő 3 perc google-zással, mert valaki már biztosan megtalálta a te kártyádhoz tökéletes OC értékeket.

    Az egyéb bányászható, "aktuálisan nagyon profitábilis" coinokról inkább ne beszéljünk. 2 napig lehet, hogy megéri bányászni, aztán rájössz, hogy kár volt időt pazarolni rá és térsz vissza az ETH-ra, mert beszakadt az árfolyam és utána napi 10 miatyánkot elmondasz, hogy valaha még magához térjen a coin árfolyama és el tudd passzolni a két napig bányászott coinokat.

    kereskedo oldara regisztralni, azonositas
    Nc. :)

    penzt atvaltani, majd elutalni
    Ezzel kapcsolatban már írtam, hogy mi a helyzet és hogy ez valóban plusz időt vesz el, cserébe sokkal többet fog érni hosszútávon ugyanaz a mennyiségű bányászat.

    winminer: elinditod, penz megy a paypalra ha osszegyult annyi
    Ez opcionális? Tehát beállíthatod, hogy BTC-ben kapd meg vagy fixen rögtön megy PayPalre?

Új hozzászólás Aktív témák