Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Reggie0 #5939 üzenetére

    Én sem panaszkodom az eddigi MOON->BTC profitomra (a tegnapi "nem tudom mit lehetne helyette" az egy utalás volt, hogy nem igazán akad jobb, de azért féltem, hogy hamar megtörténik, és tényleg nem is bírta sokkal tovább az árfolyam, hogy meginduljon a lejtőn) de ezek a multipool grafikonok számomra sem túl átláthatóak, illetve tényleg erősen tájékoztató jellegű az, hogy mennyi "lesz" a 24 órás termelés. [link]
    Miután a multipool először összeomlott, aztán pedig úgy tűnt, mint ha leszakadt volna egy saját blokkláncra (nullás diff-et írt a cgminer, nulla reject-el), akkor egy darabig a coinium-nál bányásztam, de később mégis visszajöttem, mert a viszonylag kis pool-okkal mindig balszerencsém van (ott is 70% alatt volt a pool hatékonysága indulástól a kilépésemig).
    A coinium-on úgy 630k MOON jött össze, szóval eddig ~1M-et adtam el úgy 0.18BTC körüli összegért.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák