Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Frawly #19883 üzenetére

    Na látod, csak tud valami ez a kopasz koma! ;] No majd ha felébredek, meg is nézem azt a videót, nehogy úgy járjunk, mint az egyszeri videátor koma a YT csatornán, hogy égnek állt a hajam, mikor a Mint Cinnamonról csinált bemutatót.

    Ubuntunál ez a Snap dolog tényleg egyre durvább, ahogy olvasom, vannak csomagok, amiket már normál tárolós módszerrel nem is lehet felrakni! A Mint ezt szerencsére erősen kerüli, anno mondtam is neked, hogy Mintnél nem lesz ilyen. Remélem sokáig igazam lesz. :K

    Amúgy a kolléga kérdéseivel nincs is semmi gond, én azt szeretném elkerülni, hogy az egész thread ide kötődjön, annak nem lenne értelme, meg aztán ott az Összefoglaló is, amire persze elég erősen ráférne a ráncfelvarrás, vagyis mindkét említett topik Összefoglalójára értem ezt. Amúgy amit anno ezekhez összekotortam, már valóban rég totál le kellett volna cserélni. No de ami késik, nem múlik.

    Ne hülyéskedj, amit videót linkeltem, azon annyira más a hangzás a masterek között, hogy még a süket is hallja egy rossz minőségű hangeszközön. A Spotify kásás hangminőségét szintén. Nyugodtan hallgass bele a videóba, még azon a HP-n is fogod hallani a különbséget.

    Huha, ha a süket is hallja a különbséget, az tényleg durva lehet! Azért majd később megpróbálom beindítani a desktopot, a HP-n tényleg csak nagyon szükséghang van. Filmet is úgy nézek melóban, ha pihi van, hogy BT hangszórót használok hozzá. Az mondjuk itthon is van valahol egy, úgy még a notebook hangja is egész élvezhető.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák