Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoltanz

    nagyúr

    válasz Rimuru #18045 üzenetére

    Transmission pl nem tudja azt, ha több fájl van a torrent-ben, hogy shift+bal egérrel több nagyobb szakaszt jelöljek ki. Egyet szakaszt ki lehet még egyszerre, de többet nem. :DDD

    Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

  • Frawly

    veterán

    válasz Rimuru #18045 üzenetére

    Akkor jó, megkeresem benne, mert ilyet nem találtam. Jó hír, hogy ezt is tudja, ez a két spéci funkció csak, ami néha napján kell. Nagy elvárásaim nincsenek már egy torrentklienssel szemben. Ne dőljön össze, és töltse le a torrentet a lehető legnagyobb elérhető sávszéllel.

    (#18047) totron: kösz, de Deluge-ot nem akarok, és ha jót akartok magatoknak, ti is kerülitek. Nagyon nagy bughalmaz, ráadásul Python-alapú bloat, évekkel ezelőtt sokat használtam. A Deluge-nál már csak a java-s Azureus/Vuze-klónok szarabbak, azok torrentkliensben az abszolút legalja.

    (#18048) F34R: pedig az uTorrent még mindig a legjobb kliens. A legjobb statisztikavezető tudása van, legkisebb fokozatokban ezen állíthatod a statisztikát, nagyon feature rich kliens. Régen még az szólt mellette, hogy elterjedt volt, és a kliens preferálta a saját kliensei felé töltést, ergo nagyobb sebességek voltak elérhetőek, többet lehetett vele seedelni. Viszont a népszerűsége csökkent, mert felvásárolta a Bittorrent Inc. akik egyre agresszívabban telerakták bloattal, az ingyenes verziót meg reklámokkal, malware-rel, bitcoin miner-rel, ez pedig az emberek nagy részét jogosan elriasztotta tőle. Pedig továbbra se rossz kliens, csak a fizetős változatot kéne belőle használni, meg ugye Windows only szoftver. Így mindenki szinte átállt qBittorrentre.

    Az rTorrent eddig azért nem megy rosszul, a letöltés második felében összeszedte magát full sávszélre. Bár szerintem az számíott, hogy már késő volt, lefeküdt mindenki, és nem volt túlterhelt a net. Nappal, hogy a koronajárvány miatt mindenki otthon fekszik, elég rossz a helyzet, de nem csak torrentben, népszerű weboldalak is nagyon nehezen töltenek be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák