Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz ubyegon2 #17546 üzenetére

    Szerintem az lett volna a gáz, ha kétesélyes felvevőközeg híjján egyből kitárulkozom, offtopikot is csak lépésenként! De ez talán teljesen lényegtelen, még ide is.

    De most mért vagy gunyoros? Szerintem nem mellékes az ember a gép mögött, hogy milyen indíttatásból, háttérrel, múlttal és szemlélettel lépdel a göcsörtös linux-úton. A szakmai topik a fejlesztői desktop agykukik reszelgetése ártatlan userként, hm, idővel te nem vágytál többre? Vagy nem nézed ki a többiekből, hogy többre vágynának? Environment environment után, de szinezetet, fűszert az emberi háttértényezővel kap minden, ez is. Ettől még lehet a technikai rész túlsúlyban. Értem, kezdő topik. Valaki írta rád - nem tudom mennyiben pejoratíve - hogy örök kezdő vagy. Én magam is szeretek tanulni, ismételni akár, a gyerekkort is visszahozza valamilyen szinten, mikor mindenből az első volt. A megtapasztalás folyamata, adott területen először. De ez a beragadottság, mint olyan, beszédes szerintem, úgy értem inkább pótcselekvés, mint nem. Persze nem ismerem a mögötteseidet. Nem tól-ig dogmákat akarok ezzel burkoltan kihirdetni, nyilván úgy engedi el maga mellett mindenki az igazi életet, ahogy akarja, ahogy a nosztalgia mértékére sincs képlet, de tudható, ha túl sokat élünk benne, elkopik.

    Jó, akkor nincs alapja, ne vessz el a mondatban légyszi. Nyilván van, aki 60 felett kezdi, mert nyugger. Az is teljesen rendben van.

    Kik a nullabites nyaloncok és hogy sikerült idekeverni azt a világot?

Új hozzászólás Aktív témák