Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz cigam #15932 üzenetére

    Még nem olvastam végig, de igen, valóban sok történetmesélés van.
    Kicsit lassan haladok az olvasással, mert angolul van meg és néha szótárazni kell.

    (#15933) Frawly
    Erről a körülölelő kijelzőről, meg a Fold-ról azt tudom mondani, hogy igazi baromság.
    Mondjuk a Fold annyiból érdekesebb, hogy kis vastagságért cserébe lesz egy nagyobb képernyőd, de totál bukó ez a technológia, mivel most már tartalmaz egy mechanikus részt is ugye.
    Ezek így techdemóknak jók, hogy már tudunk ilyet is, de a mindennapokban totál béna, mindkét opció.

    Nekem "okostelefon" megoldásra a The Expanse sci-fi sorozatban lévő megoldás tetszett, ami ugyan elég valószínű, hogy soha nem fog megvalósulni, de életképesebb ötlet mint ezek a frankeinstein kijelzős szörnyek.
    Ott úgy volt, hogy a telefonjuk úgymond egy teljesen átlátszó, sima üveglap volt, ami képes az oldalára kivetíteni interaktív (azaz kezelhető) hologramokat. Persze ez tényleg totál sci-fi, ennél is inkább valószínűbbnek találnék egy apró kütyi mütyüt, amit beépítenek az emberek szemébe, mint a Black Mirrorben, és gyakorlatilag szemmozgással tudnánk vezérelni.

    Ezek a nagy tepsi cuccok viszont nevetségesek, 3D tévé és Win Mobile szaga van....

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák