Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz F34R #11552 üzenetére

    Ezzel annyi a gond, hogy nők kezébe 1-2 kilós súlynál nagyobb egyszerűen nem való, nem is ahhoz a testfelépítéshez van kitalálva. Nem nagyon értem, minek használnak súlyokat, régen nem tették, egyszerűen a rengeteg jól végzett torna volt, ami szép és izmos testet csinált. A férfiasan izmos kar inkább rémisztő tud lenni.

    Gondolom ez is életkor függő, a mai fiataloknak lehet, hogy ez tetszik, igaz az én időmben kegyetlenül elkülönült a lány/fiú kinézet. Ma már nem mindig tudom jól megtippelni, ki lány ki fiú. A lányok így első ránézésre még alkalmasabbnak is tűnnek mondjuk katonának, mint a vékonyszárú nacis féloldalas hajú piperemanók.

    Hülye átvezetés, de emiatt 10-20 év és el lesz seperve a kultúránk, mert nem lesz életképes. lásd NYEU országok nagyvárosai történéseit

    (#11553) Penty

    Teljesen jó, de most képzeld el férfias kar nélkül. ;) Meg képzeld el 20 év múlva, mire lesz képes a nem erre alkalmas ízületeivel a karjában. A férfiak teste nem csak izomzatban más, az ízületek is terhelhetőbbek jóval.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák