Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickenstein

    senior tag

    válasz steveetm #886 üzenetére

    Írsogáljál még ilyeneket mindenkinek! Aztán valóban zárt és KICSI közösség marad a linuxosoké. Gondolom az ilyen és ehhez hasonló magvas gondolataidból jött össze az őstagság. Kb. olyan hasznosak a PH!-n a hozzászólásaid, mint egy hangos szellentés... Javaslom írsogálj inkább valami jegyzettömbe. Az mindenkinek hasznosabb lenne.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    PS C:\>_

  • emitter

    őstag

    válasz steveetm #886 üzenetére

    tényleg nem értem, miért zavar az téged (és még egyeseket), ha vki elkezdi használni több év windózos berögződéssel a Linuxot :F komolyan megkérdezném, te hogyan kezdted el? rögtön magadtól elolvastál egy csomó dokumentációt, könyvet, és mindent egycsapásra megértettél, semmit nem kellett kérdezned a tapasztalt linuxosoktól...

    tudom, hogy alapból a Linux olyanok közössége volt, akik komolyan, profi módon foglalkoztak a rendszerrel, nagyrészt saját maguk is programoztak, scripteket írtak, fejlesztettek
    de az idő változik, és többen vannak, akik windóz helyett szívesen kipróbálnák a megbízhatóbbnak (és most már tényleg júzerfrendlinek) beharangozott Linuxot
    ezektől senki nem várhatja el, hogy elkezdjék bújni a különféle doksikat, hiszen valszeg nem ezért tértek át, hanem mert mint mondtam jól használható rendszerre vágynak
    nem feltétlen akarnak rögtön fordítgatni, stb mikor csomagokban már szinte minden rendelkezésre áll

    akit zavarnak ezek az újoncok, miért ugatják le őket? most komolyan! ez pont mint a címe is mutatja, egy kezdőknek való topik, ha nem a te szinted, miért jössz ide?

    najó, nem flémelek tovább, további jó linuxozást mindenkinek!
    :R

Új hozzászólás Aktív témák