Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Klaus Duran

    senior tag

    válasz N0zer0 #27713 üzenetére

    Kubuntu-val ellentétben vajon miért hivatalos az Ubuntu Gnome ... :U

    A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

  • válasz N0zer0 #27713 üzenetére

    A szépség egyéni kérdés. A kényelmesség megszokás / egyéni kérdés, szerintem egyébként kényelmes. Nemtudom mi ez az erőforrás mizéria, nem a P3 korszakban élünk, akinek gyengusz a gépe, az úgy sem ezek közül választ, akinek meg normális, annak úgy is mindegy az a pár mega, ami egyébként szerintem nem is sok (380MB egy Unity 64biten, frissen). Ubuntuéknak nagyon megéri, mert Unity-like lesz a desktop, a laptop (a netbook, ahonnan ez indult :) ), a telefon, a tablet, a tv, a proszívó, a mikró.. :D És mégsem szó szerint ugyanaz, mint most M$-nél, hanem csak nagyon hasonló.

    Én is nagyon megszívtam vele, amikor 11.10-ben csak ez volt, a gnome classic meg annyira ócska volt még, hogy szinte használhatatlan volt az is... de azóta is folyamatosan figyelem, nekem igazából tetszik, a Unity 8 talán el is éri azt a szintet, amikor már kiforott, és kész.

    Beállíthatóságból meg kár szapulni, főleg egy MINT-es arcnak, ahol a Cinnemon... na szóval, az nem beállítható. :U

    Mások vagyunk ez van, hiába fut itt most is Gnome Classic, hiába tettem ki megszokásból a "tálcát" (értsd: ablaklista), kb. soha nem használom. Van elég desktopom arra, hogy minden rendesen elférjen, amikor mégsem, akkor nem rövidített név/ikon, akármi alapján szenvedek, hanem a sarokbarántom az egeret szétugranak, és egérrel kiválasztom a nekem kellőt. Nekem ez kényelmes, egyébként tudom, hogy Mac OS-ben is hasonlóan működik. Vagy a dokkolót használom programváltásra is.

    Tegnap még működött...

Új hozzászólás Aktív témák