Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • havasurasag

    újonc

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni! Most nézelődök új tv után és eddig az la690s a befutó! ami érdekelne ezzel kapcsolatban hogy ez 100 hz már? tudom erről emgy a vita de esetleg akinek van az tud benne segíteni!
    Van egy régi lg tvm és azzal van egy kis problémám...pl 1::kábeles digim van onnan kapja bekapcsoláskor az időt\dátumot ahogy kikapcsolom a tvt megáll az óra és pl az ébresztés funkció igy már nem müködik -.- ezt már javították? 2.: nézek egy filmet és félora után elkezd csuszni a hang...samu tvn nem! ilyenkor kikapcs bekapcs és müködik ujra! ezt már javították?
    3.: ha bekapcsolom a tvt és megy félorát és utána nyitom meg a guide-t akkor kezd el betölteni mig a samu tv bekapcsoláskor egyből aktiválja magát! ezt már javították?

    rossz tapasztalatok miatt nem bízok annyira az lgben viszont most nagyon szemezek ezzel a tvvel :)

    köszönöm a segítségeket :)

  • havasurasag

    újonc

    válasz baandii #35707 üzenetére

    én pont ma kaptam meg onnan a tvmet! gyári gari minden ment rendesen(egy apro malőrt kivéve de azt is egyből pótolják!) egyedül a szállítócégükkel volt bajom mert vmi közvetítőn keresztül juttatják a glsnek a cuccokat! így ne várd h pl hétfőn átadják a készüléket a futárnak akkor kedden vagy szerdán kapod meg! ha rátelefonálsz a futárcégükre akkor kapod meg csütörtökön! érdekesség h ez a gls hétfőn átvett egy ekkora csomagot mint a tv kb és keddre kihozták szal tuti vmi közvetítő van! ha nem sürgős én nagyon javaslom őket emrt a bolt angyon jó és ekresd őket telón vagy email-en nagyon segítőkészek!

    lenne két kérdesem is hátha segít vki :)

    ha dlna-n keresztül nézek egy filmet h tudom a hangsávot állítani? és ha ezt a filmet nézem h tudom átállítani a hangot pl dolbyra v dtsre(asszem ez a neve és mkv filmek és tuti van hozzá ilyen hang) mert a hangfalak keverője szebb hangot adna mint amugy igy nem jön ki a dolby hatás :S ha elindítom a filmet a tv lejátszójával nem ad rá lehetőséget de pl ha a kábel tv birná arra meg adja vagy pl xboxra! Köszönöm jah és nagyon meg vunk elégedve a 47la690s-el!! egy kis felhősödés a jobb alsó sarokban de nagyon nem mérvadó igy amrad is :) terjedni meg ugye nem tud :D

    [ Szerkesztve ]

  • havasurasag

    újonc

    sziasztok!

    Lenne egy olyan kérdésem h az la690s-en nem találom az mtv videótárat...nincs a prémium menü alatt! hiába állítottam már át az országot is semmi!

    Köszi :)

Új hozzászólás Aktív témák