Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belan

    addikt

    válasz sirály69 #77742 üzenetére

    Úgy tudom igen .de volt lg uf850v led LCD tv és számomra nézhetetlen volt világos szürke volt a feketéje egyszerűen tiszta felhős volt .számomra nézhetetlen volt !!!led LCD tvbe soha nem kell lg !!jelenleg ks7500 van és van valós feketéje! Néztem ezeket új lg uh7707 meg uh8507 és nem győzött meg a kép minősége !! Ha nem oled tv akkor másik márka inkább mert az nézhető! Persze mindegyik márkának meg van a előnye és hátránya! De ha egyszer veszek még oled tv akkor arra is sok garit veszek majd

    [ Szerkesztve ]

    Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

  • #94529552

    törölt tag

    válasz sirály69 #77742 üzenetére

    A mai OLED tévék szerintem nem égnek be. Írták a topikjában, hogy náluk nincs beégés, viszont az üzletekben más a helyzet, mert volt LCD is, ami beégett. Ezért van rá védelem, az órákig tartó mozdulatlanság esetén az auto kikapcsolás, vagy a képernyővédő. Az OLED-nél pedig van még egy folyamat, ami kikapcsoláskor végig fut rajta automatikusan, tehát nem tud úgy beégni, mint a plazmák, de asszem már leírta ott valamelyik szakértő a topikban.
    belan Van UF850V-m és nagyon jó tv, persze kellett egy kis türelem a jó beállításához, mint mindenhez. Nemcsak hazavisszük és nézzük. Én úgy vettem, hogy 60 napos visszavételi gari volt hozzá, de fel sem merült, hogy visszavigyem. Néha elcsodálkozom rajta, hogy jó minőségű filmeknél, vagy tv műsoroknál milyen szép képe van, és nem az alsó-felső csík érdekel, mint másokat, hanem a film részletei, és ott a feketéje is ok. Nem olyan mint az OLED-nél persze, de nem is várjuk el. A moziban teljesen világos szürkék alul és felül a fekete csíkok, de ott se érdekel senkit.

    Van régebb jó minőségű Samsung is, de inkább az LG-n filmezünk mindig. Samsungon valahogy nem olyanok színek, bőrszín se az igazi, de amúgy ok. Meg a sötét részeknél elvesznek a részletek is, ezért visszább kell venni rajta, de azért azt se szidom. Ívelt LCD-t én nem vennék, most is néztem egy ilyet, de akkor neked bejön ezek szerint. Nekem meg ez a nézhetetlen, nem a 850V, már bocs. :)

  • #94529552

    törölt tag

    válasz sirály69 #77742 üzenetére

    A mai OLED tévék szerintem nem égnek be. Írták a topikjában, hogy náluk nincs beégés, viszont az üzletekben más a helyzet, mert volt LCD is, ami beégett. Ezért van rá védelem, az órákig tartó mozdulatlanság esetén az auto kikapcsolás, vagy a képernyővédő. Az OLED-nél pedig van még egy folyamat, ami kikapcsoláskor végig fut rajta automatikusan, tehát nem tud úgy beégni, mint a plazmák, de asszem már leírta ott valamelyik szakértő a topikban.
    belan Van UF850V-m és nagyon jó tv, persze kellett egy kis türelem a jó beállításához, mint mindenhez. Nemcsak hazavisszük és nézzük. Én úgy vettem, hogy 60 napos visszavételi gari volt hozzá, de fel sem merült, hogy visszavigyem. Néha elcsodálkozom rajta, hogy jó minőségű filmeknél, vagy tv műsoroknál milyen szép képe van, és nem az alsó-felső csík érdekel, mint másokat, hanem a film részletei, és ott a feketéje is ok. Nem olyan mint az OLED-nél persze, de nem is várjuk el. A moziban teljesen világos szürkék alul és felül a fekete csíkok, de ott se érdekel senkit.

    Van régebb jó minőségű Samsung is, de inkább az LG-n filmezünk mindig. Samsungon valahogy nem olyanok színek, bőrszín se az igazi, de amúgy ok. Meg a sötét részeknél elvesznek a részletek is, ezért visszább kell venni rajta, de azért azt se szidom. Vajon milyen beállítások mellett nézted az UH77 és 87 szériát? Csak nem egy túlszínezett, túlhúzott Samsung mellett az üzletekben? Ívelt LCD-t én nem vennék, most is néztem egy ilyet, de akkor neked bejön ezek szerint. Nekem meg ez a nézhetetlen, nem a 850V, már bocs. :)

Új hozzászólás Aktív témák